The God of High School 11 "Narodziny/Klucz":






Seria: The God of High School.
Numer odcinka: 11.
Polski tytuł odcinka: Narodziny/Klucz.
Japoński tytuł odcinka: lay/key (lay/key).
Data premiery: 14.09.2020.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Contradiction feat. Tyler Carter" by KSUKE.
Ending: "WIN" by CIX.
Opis odcinka: „Podczas gdy członkowie komisji organizacyjnej prowadzeni przez członka Szóstki odpierają atak Nox i ich boga, na arenie równie zażartą walkę toczą wnuk Jina Taejina, Jin Mori, oraz jego przyjaciel, Park Ilpyo. I gdy już wydaje się, że młody adept taekwondo odniesie zwycięstwo, władający taekkyonem członek drużyny Jeollanam budzi tajemniczą moc...”.
1634584499
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus








↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.